Aktualności

Zakończenie roku szkolnego

W piątek 24 czerwca 2022r. o godz. 10.00. w  naszej szkole  odbyło się zakończenie roku szkolnego . Uroczystość rozpoczęła się wspólnym odśpiewaniem hymnu państwowego, a następnie Pani Dyrektor, podczas swojego przemówienia podsumowała działania szkoły, skierowała ciepłe słowa do wszystkich zebranych, podziękowała za ciężki rok wspólnej pracy. Szczególne podziękowania skierowała do rodziców, którzy otrzymali nagrodę Przyjaciela Szkoły.

Kolejno Pani Dyrektor wraz z wychowawcami wręczyła świadectwa i nagrody uczniom wyróżniającym się w nauce oraz listy gratulacyjne i podziękowania dla rodziców.

Dwoje uczniów otrzymało szkolne stypendia naukowe : Natalia Bogdziewicz i Paweł Kucaj, a uczniowie wyróżniający się w nauce w roku szkolnym 2021/2022 to:

Klasa 1

Ines Niwińska- Kalinowska

Antoni Marczenia

Klasa 2

Maja Miśko

Klaudia Barylak

Gabriela Oszmaniec

Oliver Kwietniewski

Kamil Bogdziewicz

Klasa 3

Hanna Oszmaniec

Michalina Gręda

Zuzanna Kucaj

Hanna Wojtowicz

Celina Wojtowicz

Klasa 4

Maja Dziedzic

Igor Gnach

Jan Józwak

Hanna Romanowska

Stella Witkowska

Klasa 5

Michał Homa

Michał Ślązak

Zofia Swaryczewska

Magdalena Jersz

Kinga Mucha

Nikola Piżak

Klasa 6

Natalia Bogdziewicz

Klasa 7

Jakub Zawrotniak

Dominik Sawicki

Lena Nurkowska

Michał Jarowicz

Gariela Wojtowicz

Amelia Wiszniewska

Klasa 8

Paweł Kucaj

Szczególne momenty w trakcie akademii to pożegnanie Pani Elżbiety Zasiny , która odchodzi na zasłużoną emeryturę , i w jej stronę kierowaliśmy życzenia i podziękowania oraz pożegnanie ósmej klasy . Nie zabrakło uścisków, łez wzruszenia ,wielkich i dobrych słów na przyszłość- kolejne klasy opuszczają mury naszej szkoły.

Na zakończenie Pani dyrektor życzyła wszystkim bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz radości z każdego dnia, i z każdej przeżytej przygody. Do zobaczenia we wrześniu!

W wakacyjny nastrój wprowadziła wszystkich piosenka zaśpiewana przez uczniów klas: IV, V i VI, VII przy akompaniamencie Pani Aleksandry Oszmaniec, której bardzo dziękujemy za uświetnienie naszych uroczystości swoimi muzycznymi zdolnościami.

Informacje teleadresowe

Adres szkoły
Szkoła Podstawowa w Długiem
Długie 79
67-312 Niegosławice
e-mail: spdlugie@op.pl
tel: 68 376 80 15
 
Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek 7:00 - 15:00
© 2022 Szkoła Podstawowa w Długiem

Budowa strony internetowej Szkoły Podstawowej w Długiem dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych zrealizowana została w ramach projektu "Dostępna szkoła"