Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego 2023/2024.
Była to doskonała okazja do podsumowania naszych wysiłków i ciężkiej pracy, której efektem były świadectwa z wyróżnieniem, nagrody i dyplomy.
Miłym akcentem uroczystości było wręczenie dyplomu i nagrody dla Najlepszego ucznia - Absolwentki, którą została Natalia Bogdziewicz z klasy 8a .
Nie zabrakło części artystycznej w trakcie apelu uczniowie z klasy III pięknie zatańczyli w kolorowych strojach . Z kolei uczniowie klasy V odegrali przedstawienie pt. Czerwony kapturek” . Wisienką na torcie był Polonez w wykonaniu uczniów z klasy III i VIII. Ósmoklasiści podziękowali nauczycielom i pracownikom szkoły za ich wieloletni trud, wręczając każdemu z nich kwiaty. Była to bardzo wzruszająca chwila dla całej społeczności szkolnej. Kolejny rocznik opuścił mury Naszej szkoły.
Życie tak pisze scenariusz, że po latach pracy nadchodzi czas na zasłużony odpoczynek. Taki etap nastąpił także dla pani Henryki Witkowskiej oraz pana Władysława Kruszewskiego - długoletnich pracowników Naszej szkoły. Były przemówienia, kwiaty, miłe słowa.
Pani Henryko, Panie Władysławie - teraz nadszedł czas na zasłużoną emeryturę podczas której życzymy realizacji planów, na które zawsze brakowało czasu, dużo zdrowia i radości z małych przyjemności. Wiele chwil wytchnienia oraz wszystkich marzeń spełnienia. 🌹🌹🌹
Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji, a Gronu Pedagogicznemu oraz pracownikom odpoczynku na urlopie i nabrania sił do pracy w nowym roku szkolnym .

Informacje teleadresowe

Adres szkoły
Szkoła Podstawowa w Długiem
Długie 79
67-312 Niegosławice
e-mail: spdlugie@op.pl
tel: 68 376 80 15
 
Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek 7:00 - 15:00
© 2024 Szkoła Podstawowa w Długiem

Budowa strony internetowej Szkoły Podstawowej w Długiem dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych zrealizowana została w ramach projektu "Dostępna szkoła"