Aktualności

Podsumowanie akcji "Paczuszka dla Maluszka"

Podsumowanie akcji "Paczuszka dla Maluszka"

Tegoroczna akcja charytatywna pod hasłem "Paczuszka dla Maluszka" odbywała się w naszej szkole do 23 grudnia 2022 roku. Celem akcji było wsparcie Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Zielonej Górze poprzez podarowanie artykułów kosmetycznych.   Dzięki hojności rodziców i dzieci z naszej szkoły, udało się zebrać dary które 05 stycznia 2023r. zostały przekazane do placówki docelowej. Wszystkim darczyńcom  z całego serca dziękujemy za zaangażowanie oraz wrażliwe i otwarte serce na potrzeby drugiego człowieka! Dobrze jest pomagać!!!!

 

Informacje teleadresowe

Adres szkoły
Szkoła Podstawowa w Długiem
Długie 79
67-312 Niegosławice
e-mail: spdlugie@op.pl
tel: 68 376 80 15
 
Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek 7:00 - 15:00
© 2024 Szkoła Podstawowa w Długiem

Budowa strony internetowej Szkoły Podstawowej w Długiem dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych zrealizowana została w ramach projektu "Dostępna szkoła"